Hoşgeldin Ziyaretçi!  / Kayıt Ol
Yönetim Takımımıza Arkadaşlar Aranmaktadır
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 1.5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
THE SWORDS OF DİTTO MORMOS CURSE TORRENT İNDİR
#1
[Resim: 754-The-Swords-of-Ditto-free-download.jpg]

OYUN HAKKINDA

The Swords of Ditto, şeytani Mormo’ya karşı amansız mücadelede efsanalerdeki her yeni kahraman için eşsiz bir macera sunan yoğun bir RPG oyunudur. Maceran boyunca adayı ele geçiren kötülüğün üstesinden gelirken, keyifli ancak bir o kadar da tehlikeli yüzey dünyasını keşfet, tehditkar zindanlara meydan oku, ve sevimli köyde kahramanını geliştir. Ditto’nun gizemli kılıcını ortaya çıkar ve keyifli karakterlerle, olağanüstü hazinelerle ve kahramanca savaşlarla dolu unutulmaz bir macera için co-op yoldaşını bul!

“Benzersiz Maceralar Birbirine Bağlılar: Her macera hem öncekilerden farklıdır, hem de hepsini bir araya getiren kahramanlık mirasının bir parçası haline gelerek kendi efsanesine dönüşür. Her kahramanın macerasında yapılan işler, başarılar, ve başarısızlıklar, kendilerinden sonra gelenlere tesir ederek, tarihte yenik düşmüş diğer kahramanların hazinelerini ve silahlarını bulma yeteneği gibi özelliklerine etki eder.

Solo ve Birlikte Maceraya Katılma: Mormo ve onun kötülük ordularıyla yalnız başına savaş, ya da co-op modunda silahını kapıp yanında savaşması için bir arkadaşını çağır. Korkma, daha az tecrübesi olan maceracılar bile eski usül bir canlandırma büyüsüsü ile dostlarından yardım alabilir.

Silahlar, Eşyalar ve Çıkartmalar: Geleneksel kılıç ve yay kombinasyonun yanı sıra pek de geleneksel olmayan gramofon plağı frizbisi, sihirli golf sopası ve göklerden gelen devasa ayağı kullanarak, Mormo ve lejyonlarını şaşkına döndür. Kahramanını geliştirmek ve eşyalarına özellikler ekmelek için çıkartmaları toplayıp kuşan ve şeytani büyücü geri püskürtecek kadar güçlü hale gel.

Ana Görevler ve Gizli Yan Görevler: Zindanlarda istediğin sıra ile savaş, karanlık mağaralarda ve derin kuyularda yan görevleri tamamla, ya da zorlukların en büyüğü için daha en baştan Mormo’ya meydan oku ve efsaneni istediğin gibi şekillendir.”

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun, RYO

Platform: PC

Boyut: 780 MB

Crack: PLAZA 

Dil: İngilizce

Minimum:

İşletim Sistemi: Windows 7/8/8.1/10 x86/x64
İşlemci: Intel Core i5-3210M (2 * 2500) or equivalent
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Intel HD 4000
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: Some integrated cards have an issue with memory and may not launch the game
Önerilen:

İşletim Sistemi: Windows 7/8/8.1/10 x64
İşlemci: Intel Pentium G3250 (2 * 3200) or AMD Phenom 9850 Quad-Core (4 * 2500) or equivalent
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 460 (1024 MB) or Radeon HD 6850 (1024 MB)
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

TORRENT İNDİR
Ara
Cevapla
#2
Baist çocuk oyununa benziyor
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi